Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 gotë fasule lupini
3-4 domate të thara
2 lugë vaj ulliri
100 ml pana Valsoia
1 lugë pesto
1/2 lugë hudhër pluhur
Kripë/ Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: