VLORË

Ka nisur operacioni nga ajri për shuarjen e vatrës masive të zjarrit në zonën e Pashalimanit. Kështu bën të ditur Ministria e Mbrojtjes teksa informon se një helikopter i Forcës Ajrore i pajisur me mjetet e posaçme është përfshirë në operacion.

Po kështu MM deklaron se sipas raportimeve të deritanishme zjarrin nuk rrezikon bazën detare të Pashalimanit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb