Kapshtica dhe Qafë-Thana vijon të ketë qarkullim edhe pse tashmë ka kaluar 1 javë nga festa e Vitit të Ri.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se në 24 orët e fundit në Qafë Thanë kanë hyrë 1 mijë e 468 shtetas dhe kanë dalë 1 mijë e 529.

Për shkak të masave nga Greqia, në Kapshticë ka më pak lëvizje pasi vetëm 111 shtetas kanë hyrë së fundmi në Shqipëri dhe 42 mjete.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb