Lëkundje të forta tërmeti vijojnë të ndjehen akoma në vend.


Gjatë orëve të para të mesnatës janë ndjerë lëkundje të forta me magnitudë 4.4 dhe 4.5 ballë të shkallës Rihter.


Epiqendra e pasgoditjeve është shënuar në Detin Adriatik, 34 kilometra nga qyteti i Tiranës dhe 17 kilometra nga Shijaku.


 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb