Motra dhe vëllezër të panjohur për publikun ose më pak të famshëm se vëllai apo motra që konsiderohen VIP-a. Këto janë disa foto familjare të yjeve të muzikës, aktrimit, modelingut etj krah të cilëve ndodhet një ose më shumë anëtar të familjes. Për kuriozitet shihni vetë fotot.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: