TIRANË

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së Endrit Braimllari i cilëson ngjarjet e fundit në vend, tre vrasje nga dje deri sot shpërblim i Edi Ramës për organizatat kriminale për blerjen e votave.

Braimllari shkruan se Edi Rama vuri ne dispozicion te krimit te organizuar Policine e Shtetit dhe gjithe strukturat shteterore.

“Ngjarjet e fundit, shperblim i Edi Rames per organizatat kriminale per blerjen e votave!
Bandat dhe krimi e sollen ne pushtet.
Intimiduan votuesit, blene vota dhe manipuluan procesin e zgjedhjeve.
Edi Rama vuri ne dispozicion te krimit te organizuar Policine e Shtetit dhe gjithe strukturat shteterore.
Ne dy dite 3 vrasje nga pushteti kriminal i Edi Rames.
Çdo gje ne dore te krimit”, shkruan Braimllari.

Braimllari Fb
Braimllari Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: