TIRANE

Luana Vjollca me atë të një njoftimi në Instagram kishte lajmëruar se shumë shpejt do të sillte këngën e saj të re, e cila ishte një bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore, Faydee.

Dhe ja videoklipi i shumëpritur është publikuar pak më parë dhe ka marrë menjëherë mijëra klikime. Klipi i këngës dhe muzika shumë verore e bëjnë këtë këngë që shumë shpejt të kthehet në një hit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb