Rajoni
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
Mediat serbe: Ja shqiptari qė komandoi dronin me “Iphone’, plani me Olsi Ramėn
Mediat serbe: Ja shqiptari qė komandoi dronin me “Iphone’, plani me Olsi Ramėn
Serbia thotė se ka zbuluar dhe ka shpallur nė kėrkim njeriun qė ngriti njė flamur me simbole shqiptare mbi stadiumin Partizani tė martėn nė mbrėmje. Mediat serbe shkruajnė se ėshtė identifikuar personi qė ngriti me dron flamurin e “Shqipėrisė sė madhe” mbrėmjen e se martės nė stadiumin e Beogradit gjatė ndeshjes Serbi-Shqipėri
Autori i idesė sė dronit, ja pėrse nuk duhet publikuar identiteti dhe fytyra e tij
KOMENTO (15)
Simuniē: Serbėt thanė ‘vriteni kroatin qė shqiptari tė mbesė pa vėlla’
Simuniē: Serbėt thanė ‘vriteni kroatin qė shqiptari tė mbesė pa vėlla’
Armiku i armikut tim, ėshtė miku im. Njė shprehje e vjetėr shqiptare, qė nė jetė ka gjetur Kroacinė, kundėrshtarin e pėrbashkėt me Serbinė. Njė lidhje mes popujve qė edhe serbėt e njohin, qė i ka bėrė tė krijojnė dhe kore raciste pėr tė dy popujt, kore qė u kėnduan edhe nė mbrėmjen e 14 tetorit
KOMENTO (3)
Sulmet mbi xhaminė dhe bizneset shqiptare, arrestohen disa persona nė Serbi
Sulmet mbi xhaminė dhe bizneset shqiptare, arrestohen disa persona nė Serbi
Disa persona janė arrestuar sė fundmi, pasi dyshohet se kanė qėlluar mbi bizneset shqiptare nė Novi Sad, si dhe kanė tentuar tė djegin njė xhami nė Suboticė. Lajmi konfirmohet nga mediat serbe
KOMENTO (1)
 
Media kroate: Vuēiē ka baba shqiptar. Mysliu mohon: Ja njihja nėnėn, por s’jam i ati
Kryeministri i Serbisė, Aleksandar Vuēiē ka prejardhje shqiptare nga babai. Kėshtu shkruan njė portal kroat, i cili thekson se babai biologjik i shefit tė qeverisė serbe ėshtė gazetari shqiptar Fahri Mysliu. Portali Dnevno.Hr ka postuar edhe fotografi tė Mysliut dhe Vuēiē, pėr tė potencuar ngjashmėritė ndėrmjet tyre
KOMENTO (63)
“The Economist”: Serbia po shkon drejt një regjimi autokrat
Nën Kryeministrin Aleksandar Vucic, Serbia ka ngecur mes ambicieve evropiane dhe partnerit historik Rusisë, dhe vizita e presidentit Putin nxjerr në pah dilemën e madhe serbe
KOMENTO (1)
Merkel-Vuēiē: Mbėshtetje Serbisė pėr reformėn nė rrugėn Evropiane
Kryeministri serb Aleksandar Vucic informoi sot Kancelaren Angela Merkel se Serbia, se pavarėsisht nga incidentet nė ndeshjen Serbi - Shqipėri, tė bėjė gjithēka pėr tė ruajtur stabilitetin nė rajon. Por edhe Kancelarja konfirmuar mbėshtetjen e Berlinit pėr Beogradin
KOMENTO (6)
Pėrfshihet nė aksident makina e kryeministrit serb, Vuēiē: E vėrtetė, jam aksidentuar
Makina ku udhėtonte kryeministri i Serbisė Aleksander Vuēiē ėshtė pėrfshirė nė njė aksident, ku dhe kreu i Qeverisė ka mbetur i plagosur. Bėhet e ditur se ngjarja ka ndodhur gjatė mesnatės, nė njė akademi mjekėsore nė Beograd.
KOMENTO (18)
Ish presidenti serb Tadiē: Mbroni shqiptarėt, Edi Rama tė vijė nė Beograd
Partia Social Demokrate e Serbisė (SDS) e ish presidentit serb, Bors Tadiq, sonte pėrmes njė njoftimi i ka dėnuar ashpėr aktet e dhunshme tė huliganėve ndaj shqiptarėve dhe pasurisė sė tyre nė shumė qytete tė Serbisė.
KOMENTO (6)
Vuēiē: Shqipėria e Madhe jo vetėm makth i Serbisė, por gjithė njerėzimit
Kryeministri i Serbisė, Aleksander Vuēiē ėshtė pajtuar me deklaratėn e homologut tė tij shqiptar, Edi Ramės, se Shqipėria e Madhe ėshtė makthi i Serbisė.
KOMENTO (20)
Kryeministri serb, Vuēiē: Nuk kam vendosur ende nėse Rama do jetė i ftuari im
Kryeministri Serb Aleksandėr Vuēic ende nuk ėshtė i vendosur nėse do e presė kryeministrin Shqiptar Edi Rama nė 22 tetor. Nė njė deklaratė pėr agjensinė e lajmeve “Reuters” Vuēiē ėshtė shprehur se nuk do te vendose deri ne fundjave nese kryeministri shqiptar do te jete i ftuari i tij
Vizita e Ramės nė Beograd, Braēe: Vuēiē nė krizė, kanė frikė nga vetja
Thaēi: Rama duhet tė shkojė nė Serbi, nuk ka arsye tė frikėsohet
Rama pėr 'Reuters': S’do lejoj qė incidentet tė prishin planet pėr vizitėn nė Beograd
Vizita nė Beograd, Bushati: Tė gjitha mundėsitė e hapura, nevojitet vullnet nga tė dy palėt
Incidentet nė Serbi, Vuēiē: Presim ndjesė tė thellė nga Shqipėria
VIDEO
KOMENTO (51)
Jovanoviēi mbron shqiptarėt: Serbėt po bėjnė akte tė turpshme
Lideri i Partisė Liberale Demokratike, Cedomir Jovanoviē, ka folur nė favor tė shqiptarėve lidhur me atė qė ndodhi nė Beograd
KOMENTO (4)
Mitropoliti serb: Zoti ju mallkoftė, dronė tė fėlliqur, nga dolėt ju pėrmbi kokat tona?
Mitropoliti i Kishės Ortodokse serbe nė Mal tė Zi, Amfilohije Radoviq, ka reaguar dje lidhur me incidentet nė ndeshjen Serbi-Shqipėri duke mallkuar tė gjitha llojet e “dronėve” nėpėr botė, referuar asaj qė u shfrytėzua pėr valėvitjen e flamurit shqiptar mbi stadiumin e Beogradit
KOMENTO (59)
Ngjarjet në Beograd, Ivanov: Të jemi shembull i mirë në rajon
Në takimin me presidentin Vujanoviç janë shkëmbyer opinione rreth marrëdhënieve të përgjithshme mes Maqedonisë dhe Malit të Zi.
KOMENTO (2)
Incidentet nė Serbi, Vuēiē: Presim ndjesė tė thellė nga Shqipėria
Qeveria serbe vazhdon tė mbėshtesė idenė e saj se fajtorja e vetme ėshtė Shqipėria. Pėr Vuēiē iniciator i incidentit mbetet flamuri i “Shqipėrisė sė Madhe” 
Basha: Serbia e shtirur para BE, Rama tė shtyjė vizitėn, ia mbyllėn derėn
Blushi: Dhėnia e dorės Vuēiēit do lėndonte shumė shqiptarėt
Rama pėr 'Reuters': S’do lejoj qė incidentet tė prishin planet pėr vizitėn nė Beograd
KOMENTO (32)
Vuēiē-Bidenit: Zgjidhni mes ‘Shqipėrisė sė Madhe’ apo Serbisė normale
Kryeministri i Serbisė Aleksandar Vuēiq ka zhvilluar njė bisedė telefonike me zv.presidentin amerikan Joe Biden, pas incidentit nė stadiumin e Partizanit nė ndeshjen Serbi – Shqipėri.
KOMENTO (7)
Huliganėt serbė vijojnė sulmet, dėmtojnė dyqanet shqiptare nė Novi Sad
Lokali "Bash qebapė" dhe dy furrat e bukės, "Evropa" si dhe "As Pek", janė dėmtuar mbrėmjen e djeshme nė Novi Sad nga huliganėt
Sulmet ndaj pronės sė shqiptarėve, MPJ: Serbia tė marrė masa
KOMENTO (3)
Athina zyrtare kërkesë Tiranës: Mbroni minoritetin grek
Ministria e Punëve të Jashtme të Greqisë ka udhëzuar ambasadorin grek në Tiranë, të bëjë përçapje diplomatike pranë ministrisë së Jashtme shqiptare për incidentet e ndodhura në Dervican.
KOMENTO (14)
Prokuroria greke: Agimi i Artė tė dalė para gjyqit
Prokuroria ka kėrkuar nxjerrjen para gjyqit tė 70 personave, mes tė cilėve edhe shefin e partisė dhe gjithė deputetėt e Agimit tė Artė. Nė dosjen prej 700 faqesh, prokurori kėrkon qė tė dalė para trupit gjykues gjithė grupi parlamentar i Agimit tė Artė
KOMENTO
Maqedoni, gjuha shqipe ndalohet nė ēdo komunikim zyrtar tė Ministrisė sė Mbrojtjes
Sipas “Zhurnal” ndryshe nga vitet e kaluara, kur ministrinė e drejtonin ministrat shqiptarė dhe dygjuhėsia aplikohej nė tė gjitha nivelet, ministri aktual i Mbrojtjes, Zoran Jolevski ka ndėrprerė praktikėn e deritanishme dhe ka urdhėruar komunikimin vetėm maqedonisht
KOMENTO (11)
Digjen dyqanet e shqiptarëve në Serbi
Persona të panjohur serbë kanë djegur mbrëmë dyqane dhe furra buke që janë pronë e shqiptarëve. Asllan Balija, pronar i një dyqani në Stara Pazova, ka deklaruar për mediat serbe se rreth orës 1 pas mesnate të ditës së enjte është sulmuar punëtorja e tij
KOMENTO (2)
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Vlorė, njė dron me flamur kombėtar nė ndeshjen Flamurtari-Skėnderbeu
 
 
BALKANWEB.TV
Incidenti nė Beograd, Murphy: Mesazh Vuēiēit qė t’i rikonfirmojė vizitėn Ramės
 
 
BALKANWEB.TV
Moti per sot 20 tetor
 
 
BALKANWEB.TV
Presidenti Nishani vlerėson At Zef Pllumin me “Dekoratėn e Flamurit Kombėtar”‏
 
 
BALKANWEB.TV
Flamuri i Korsikės nė fushė, sherr mes lojtarėve nė ndeshjen Nice-Bastia
 
 
BALKANWEB.TV
Bota nė njė minutė, fotot top tė ditės ne 3D
 
 
BALKANWEB.TV
Zbulohet menuja, ja ēfarė zgjodhi tė konsumonte Papa nė Tiranė
 
 
BALKANWEB.TV
Vendimi i Komisionit Hetimor pėr KLD-nė, PD: Hetimi farsė, shumica po uzurpon drejtėsinė
 
 
BALKANWEB.TV
Komisioni Hetimor: Tė shkarkohen Cefa dhe Lelēaj, pėrgjegjės dhe Nishani
 
 
BALKANWEB.TV
Mendoi se janė prostituta, rrihet keq nga dy femra!
 
 
BALKANWEB.TV
News 24 e BalkanWeb sigurojnė raportin, ja 32 zonat ku tregtohet droga nė Tiranė
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: I gatshėm tė shkoj nė Serbi. Vuēiē: Shqipėria e madhe jo vetėm makthi ynė
 
 
BALKANWEB.TV
'Himara e Vorioepirit', kėrkesa e MPJ shqetėson Athinėn: Tirana po kėrkon 'reston'
 
 
BALKANWEB.TV
Rama: I gatshėm tė shkoj nė Serbi. Vuēiē: Shqipėria e madhe jo vetėm makthi ynė
 
 
BALKANWEB.TV
Moti pėr sot 18 tetor
 
 
 
 
FOTOGALERI
Tė veshėsh binjaket pėr Halloween, ja veshjet qė ju zgjidhin problemin
 
 
FOTOGALERI
Nikki Shelley, gruaja qė pėrdor fytyrėn e saj pėr tė krijuar zombie
 
 
FOTOGALERI
Belen, natė seksi dhe pėrkėdhelje
 
 
FOTOGALERI
Mercedesi mbulohet me njė milion Swarovski
 
 
FOTOGALERI
Ja kufjet e reja me veshė maceje
 
 
FOTOGALERI
Samiti nė Milano, mediat italiane: Delegacioni shqiptar ia mbathi nė kazino
 
 
FOTOGALERI
Angela Martini, ėndrrimtare nė New York
 
 
FOTOGALERI
Guxon Kim Kardashian, shihni cfarė kombinimi nė veshje
 
 
FOTOGALERI
Amanda Holden, moderatorja qė guxon me veshjen
 
 
FOTOGALERI
Rita Ora, mahnitėse nė Londėr
 
 
FOTOGALERI
Nicole nė rolin e modeles
 
 
FOTOGALERI
Iggy, femra me hot pėr Maxim, por si pėlqen foto e kopertinės
 
 
FOTOGALERI
Rritet numri i tė vdekurve: Izraeli kthehet te varrezat shumėkatėshe
 
 
FOTOGALERI
Flamuri i Korsikės nė fushė, sherr mes lojtarėve nė ndeshjen Nice-Bastia
 
 
FOTOGALERI
SHBA, dėshton hedhja rekord, rėnie spektakolare me biēikletė
 
 
FOTOGALERI
Bota e ngjyrave, pallatet me alegro tė planetit
 
 
FOTOGALERI
SHBA, ‘Hot Shots 2015’, kalendari i modeleve qė sfilojnė nė bazėn ushtarake
 
 
FOTOGALERI
“Sekreti” i Fernando Torres: Prej 22 vitesh me tė njėjtėn femėr
 
 
 
 
   
 
 
Lajme te Kategorive te tjera
 
    Rama: Vijon operacioni i shkuljes së çibanëve nga trotuaret  
    Zgjedhja e kryetarit të Kuvendit, Haradinaj: Përgatitemi të sqarojmë anën ligjore  
    Mediat serbe: Ja shqiptari qė komandoi dronin me “Iphone’, plani me Olsi Ramėn  
 
 
    Renzi: Fëmijët e lindur në Itali nga prindër të huaj janë shtetas italianë  
    Superliga shqiptare, Partizani ka mė shumė tifozė, e dyta Tirana  
    Çelet konkursi për dizenjimin e makinave të Policisë së Shtetit  
   
    Arabia Saudite motivon mėsuesit me makina luksoze  
    Autori i idesë së dronit, ja përse nuk duhet publikuar identiteti dhe foto e tij  
    Ansi Agolli: Vuēiē tė kėrkojė falje, nė stadium ishin 35 mijė primitivė