BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Bruksel, Basha takon homologėt nė PPE: Rrėshqitja nga standardet, alarm pėr KE  
24/10/2014
 
Kryetari i Partisė Demokratike, Lulzim Basha, mori pjesė nė samitin e Partive Popullore Europiane, i cili i parapriu atij tė liderėve tė BE. Pas bisedave qė zhvilloi me liderė europianė zoti Basha theksoi se dhėnia fund e praktikės sė zhbėrjes sė standardeve demokratike nė Shqipėri ėshtė parakusht pėr tė garantuar ecjen pėrpara nė rrugėn e integrimit europian. (er.cu/BalkanWeb)
 
PD: INUK bandė zuzarėsh qė ėshtė kthyer nė zar tė Ramės
Rama: Fitorja e asaj nate mė e madhe se 3 pikė. UEFA minus tė madh vetes para racizmit
Shqipėria humb 3 pikė, politika dėnon vendimin, AK thirrje pėr protestė
 
 
 
24/10/2014
Studentėt e Inxhinierisė nė protestė, kundėr rritjes sė tarifės e mesatares sė Masterit
 
 
24/10/2014
UEFA: Shqipėria humb 3-0 nė tavolinė ndeshjen me Serbinė, FSHF 100 mijė € gjobė
 
 
24/10/2014
Zhvesh gruan nudo dhe e detyron tė ec nėpėr fshat
 
 
 
24/10/2014
FSHF: Vendimi UEFA i padrejtė, vijojmė luftėn. avokati: Praktikisht Serbia s’ėshtė dėnuar
 
 
23/10/2014
Bojkoti, Basha: Kemi propozuar marrėveshje me garanci ndėkombėtare
 
 
23/10/2014
Kuvendi shkarkon me votim tė fshehtė Cefėn dhe Lelēajn nga KLD
 
 
 
23/10/2014
Prokuroria merr tė pandehur Kristaq Gervenin, mbajti gradėn qė nuk i takonte
 
 
23/10/2014
Prodhuesit e bukės: Proteinat nuk janė problemi i vetėm, Unioni veproi si monopol
 
 
23/10/2014
BIRN: Fazllic 1 mln $ 'investim' pėr PD, ua vodhi amerikanėve nė kėmbim tė njė kontrate biznesi
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst