Kenge te bukura per femije!
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Kenge te bukura per femije!  (Lexuar 18344 here)
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« : 20/08/08, 17:05 »
0

bubrreci

Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 21/08/08, 16:04 »
0

Kjo eshte kenge qe me ka pelqeyer nga femijeria dhe akoma ia di tekstin:

Lepur, lepur lepurosh
po flen ti, po flen ti
prandaj smundesh te kercejsh
lepurooosh hop hop hop

Melodin pershtateni sipas deshires se notat muzikore me kane humbur  :-D

Sqarim: femijet te kapur dore per dore duke bere 1 rreth kendojne kengen kurse  njeri nga femijet eshte i ulur ne mes dhe kur mbaron kenga hidhet si lepur duke kapur femiun e radhes i cili do te jete lepuroshi me pas.
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #2 : 11/12/08, 21:09 »
0

roza rozinaaaaaaaaaaaa
lule trendelinaaaaaaaaaaaaaa
kush i do kto luleeeeeeeeeeeeeee?
pocja me fasuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hahaha edhe kjo behet qe kapen femijet ne rreth dhe ne fund femijet ulen ne toke :-D :-D
Identifikuar
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #3 : 14/12/08, 16:04 »
0

roza rozinaaaaaaaaaaaa
lule trendelinaaaaaaaaaaaaaa
kush i do kto luleeeeeeeeeeeeeee?
pocja me fasuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hahaha edhe kjo behet qe kapen femijet ne rreth dhe ne fund femijet ulen ne toke :-D :-D

Shumė kėnge e bukur, do tja mėsoj nipcesh.  (: >:D<
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #4 : 14/12/08, 17:05 »
0

NEVE E KENDOJM TE TRIJA TE KAPURA PERDORE,DERISA NA MERREN MEND HAHAHAHAAAAAAAAAA
GALLAT KA :-D

Identifikuar
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 15/12/08, 10:10 »
0

jana erdhi viti ti ri sa jam i gezuar ........ hahhahahahh
Identifikuar

ik bo cicin
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #6 : 15/12/08, 19:07 »
0hahahahaha :-D :-D :-D
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #7 : 15/12/08, 20:08 »
0
qingji i vogel :-D
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #8 : 15/12/08, 20:08 »
0o sa mire,o sa keq :-D
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #9 : 15/12/08, 20:08 »
0hapa-dollapaaaaaaaaaaa Buzeqesh) Buzeqesh)
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #10 : 27/04/09, 16:04 »
0

mu me pelqen kjo shume..edhe e lozja kur isha femije  Buzeqesh


Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: