Telenovelat!
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Telenovelat!  (Lexuar 11579 here)
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« : 21/12/08, 11:11 »
0

Na thoni ndonje gje per Telenovelat qe ju kane pelqyer me shume, edhe pse...
te gjitha pothuajse nje SKENAR kane?!


Ateher...nje njder telenovelat qe me ka bere me shume pershtypje, ku ka paraqitur
femrat e sotme, eshte telenovela "RUBI" ku materializmi kalon pertej dashurise!...
Pertej kesaj ndjenje qe cdonjeri, i ben poezi, kenge...

Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #1 : 21/12/08, 11:11 »
0


Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
briseida
Vizitor
« Pergjigju #2 : 22/12/08, 10:10 »
0

Per mendimin tim telenovelat jane degjenerim i artit..... skane asnje vlere dhe kurrre si kam pare ... humbje kohe
Identifikuar
bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #3 : 25/12/08, 14:02 »
0

Mallkuar dita dhe ai qe i shpiku.
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #4 : 25/12/08, 18:06 »
0

:Buzeqesh Hahahahahahahahaha... 8)
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
red angel
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1704


nje jet nje dashuri

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 25/12/08, 22:10 »
0

pfffffffffffffffff te keqen e 'nip & tuck' 'grey's anathomy' ect. (qe i adhuroj)

hera e pare qe shkova ne shqip pas aq shume kohesh u habita si grate por edhe disa burrat,  ja kushtonin kohen e lire vetem 'zhades' ect., u habita dhe aq me keq kur mora vesh qe ajo telenovel ishte aq shume e koklavitur sa te zinte koka, si gjithe telenovelat, jane shume larg realitetit, pak te degjeneruara, te bera kastile per njerzit qe rine pa pune. Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

L\\\\\\\'amore non dà nulla fuorché sé stesso, e non coglie nulla se non da sé stesso. L\\\\\\\'amore non possiede, né vorrebbe essere posseduto poiché l\\\\\\\'amore basta all\\\\\\\'amore.
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #6 : 26/12/08, 12:12 »
0

Telenovelat jane me teper kalim kohe, per te papunet! 8)
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #7 : 28/12/08, 15:03 »
0

Po un qe pelqej telefilmat,quhet  :D?! Kam ndjekur shum JAROD IL CAMALEONTE,SHTRIGAT,PRISON BREAK etj ... Dhe FRIENDS se harrova !!! As un si kam shpetuar telenovelave jo me e veçanta   "toka jone" histori dashurie italiane e krijuar nga brazilianet...:D nje lemsh intrigash e koiçidencash te paimagjinuara qe ndodhin vetem neper telenovela Gjuha
Identifikuar
briseida
Vizitor
« Pergjigju #8 : 28/12/08, 18:06 »
0

ndryshojne terlefilmat
flitet per telenovelat braziliane dhe spanjolle
Identifikuar
spaiper
-I PANJOHURI-
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 116


gjithmon krenare

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #9 : 10/04/09, 22:10 »
0

me ka plq shume tenelovela "njerez dhe fate"
Identifikuar

ne vendin e shqiponjave
bubi kacurel
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2921


Respekt: -4

Profili
« Pergjigju #10 : 15/04/09, 10:10 »
0

opium per grate
Identifikuar

la tua vita puo cambiare in un istante
quell\\'istante puo durare tutta la vita
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: