metoda per rritjen e gjinjeve??
Faqe: [1] 2 3
  Printo  
Autor Tema: metoda per rritjen e gjinjeve??  (Lexuar 22199 here)
Kaltersia
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 8

Respekt: 0

Profili
« : 11/01/09, 22:10 »
0

a mund te me tregoj dikush ndonje metod natyrale per rritjen e gjinjeve??
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #1 : 11/01/09, 22:10 »
0

Thuaj ndonjerit te ti bej masazh Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 11/01/09, 22:10 »
0

Na kontaktoni ne privat Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #3 : 11/01/09, 23:11 »
0

He ti gati te futesh ne mes femrave Zgerdhihem Zgerdhihem

Na thuaj ndonje metode natyrale po dite, po s'dite larg temes ! Zgerdhihem

Behu i dobishem me keshilla Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 11/01/09, 23:11 »
0

ne mes dhe biles ne qender ;P

e thashe kontaktoni ne privat se ketu i marrin te gjitha keshillat Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
red angel
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1704


nje jet nje dashuri

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 11/01/09, 23:11 »
0

 Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

L\\\\\\\'amore non dà nulla fuorché sé stesso, e non coglie nulla se non da sé stesso. L\\\\\\\'amore non possiede, né vorrebbe essere posseduto poiché l\\\\\\\'amore basta all\\\\\\\'amore.
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #6 : 11/01/09, 23:11 »
0

Jo zbrazi ketu ne shesh te grave Zgerdhihem Zgerdhihem

Motrushi cke qe qesh ti, nuk ke ndonje keshille x te na dhene Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
red angel
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1704


nje jet nje dashuri

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #7 : 11/01/09, 23:11 »
0

LOL ti ske neovje o motrush ca keshille kerkon  ??? ??? ??? Gjuha

mua me vjen per te qeshur lol, po vrisja mendjen si mund te ritet gjoksi me metoda virtuale  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

L\\\\\\\'amore non dà nulla fuorché sé stesso, e non coglie nulla se non da sé stesso. L\\\\\\\'amore non possiede, né vorrebbe essere posseduto poiché l\\\\\\\'amore basta all\\\\\\\'amore.
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 11/01/09, 23:11 »
0

mire e ke ti po falas sia jep as plaku plakes jo me un keshillat Zgerdhihem Zgerdhihem

gjithsesi kaltersise po ia jap nje...perdor kavanozin Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #9 : 11/01/09, 23:11 »
0

Na moj ti se na bere me turp Zgerdhihem Zgerdhihem

Pastaj zakonisht ne njerezit s'ngopemi me ato qe kemi Zgerdhihem

Po jo moj, themi per keshilla natyrale jo virtuale.
Ndoshta ka ndonjeri ndo1 recet Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #10 : 11/01/09, 23:11 »
0

mire e ke ti po falas sia jep as plaku plakes jo me un keshillat Zgerdhihem Zgerdhihem

gjithsesi kaltersise po ia jap nje...perdor kavanozin Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Ato keshillat e tua s'vlejne 2 lek Zgerdhihem

Po mua sdo ma japesh njecke ??????? Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #11 : 11/01/09, 23:11 »
0

mire e ke ti po falas sia jep as plaku plakes jo me un keshillat Zgerdhihem Zgerdhihem

gjithsesi kaltersise po ia jap nje...perdor kavanozin Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Ato keshillat e tua s'vlejne 2 lek Zgerdhihem

Po mua sdo ma japesh njecke ??????? Zgerdhihem

si e do free Zgerdhihem

po rri se mire je se duhet te ndryshosh dhe nr pastaj Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #12 : 11/01/09, 23:11 »
0

Po patjeter qe e dua Free, qyli eshte i embel Zgerdhihem Zgerdhihem

Nga  e di ti qe jam mire ????, mos u bazo me cfare sheh ne avatar Zgerdhihem Zgerdhihem

Un kam pretendime te kap 4 Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #13 : 11/01/09, 23:11 »
0

shijon me shume kur paguan Zgerdhihem

per ca shoh flas un Zgerdhihem

4 e ke kalua già...pretendo per 5 Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #14 : 11/01/09, 23:11 »
0

Un paguaj vec po pati cilesi Zgerdhihem Zgerdhihem

Me ca syzesh e ke pare Zgerdhihem

Mos na perhap namin keq, se do kerkojn per qumesht gratis pastaj Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #15 : 11/01/09, 23:11 »
0

hmmm hajt te paren free pastaj shih e bej vet Zgerdhihem

pa gjyslyke fare


ca nami keq nuk thua shyqyre per reklamen Zgerdhihem  Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #16 : 11/01/09, 23:11 »
0

Aq e kam un, vec me te paren pastaj me dalin gjerat nga qejfi Zgerdhihem

Ok e ke pare me dylbi pra Zgerdhihem

Jo nuk them shyqyr, se do fillojn te besojn robt qe eshte ulur cmimi Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #17 : 11/01/09, 23:11 »
0

ehhhh po e provove e do prape  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

ose sta kam pare ty Zgerdhihem

nje sek çmimi i kujt? Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #18 : 11/01/09, 23:11 »
0

Per mua nuk vlen shprehja "1here ta provosh gjithnje do ta kerkosh" Zgerdhihem

Ashtu bravo, s'ma ke pare Zgerdhihem

Cmimi i qumeshtit pra Gjuha Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #19 : 11/01/09, 23:11 »
0

tani ja fute kot...vetem nese ke ndryshuar spond Zgerdhihem

thashe ose sta kam pare Zgerdhihem mos me bej ta nxjerr ketu Zgerdhihem;D;D;D

aha kujtova se e kishe per kosin Gjuha
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #20 : 11/01/09, 23:11 »
0

C'pun ka spondi me keshillat x rritjen e gjoksit ??? Zgerdhihem Zgerdhihem

Cfare do nxjerresh  :o :o :o :o :Buzeqesh Zgerdhihem

Ahhh jo jo, se kosi vjen pak si me i trashe Zgerdhihem
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #21 : 11/01/09, 23:11 »
0

aaa po keshillat Zgerdhihem

avatarin po pa peshqir Zgerdhihem Gjuha

po nuk ishte qumeshti i mire as kosi nuk behet i trashe Zgerdhihem Gjuha

e bem chat do na qortojne Zgerdhihem
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #22 : 12/01/09, 00:12 »
0

Si gjithnje i merr gjerat sic do vete Zgerdhihem

Lemsh ngele gjith jeten Zgerdhihem . Se di pse por gjithnje ti me frymezon per chit chate ??? Zgerdhihem

E di qe do na qortojne, por sot jam pushim dhe nuk merrem me pastrime Zgerdhihem Zgerdhihem  Me siguri neser do kene hedhur dinamit ketu Zgerdhihem

Sa doli ndeshja :o Zgerdhihem Gjuha
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
8.8
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2687

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #23 : 12/01/09, 00:12 »
0

jo un i marre si i shkruajne Gjuha

gjithsesi deri tani per rritjen e gjoksit te kaltersise kemi folur Zgerdhihem

ndeshja 2 -2
Identifikuar
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #24 : 12/01/09, 00:12 »
0

Po patjeter, dhe shpresoj qe ti kemi ardhur sado pak ne ndihme Kaltersise me keshillat tona kaq profesionale dhe te vlefshme Zgerdhihem Zgerdhihem

aHHH, 2-2 , 8) sme cudit Zgerdhihem, mire qe s'paskeni humbur :Buzeqesh Zgerdhihem

Natennnnnn  :-* :-* :-*
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Faqe: [1] 2 3
  Printo  
 
Shko te: