Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Çmenduria e turistit, thith kokainë në varrin e lordit të drogës Pablo Eskobar (VIDEO)

British tourist snorting ‘cocaine’ off Pablo Escobar’s grave

Ky është momenti kur një turist i “çmendur” vendosi të “nderonte” lordin e drogës, Pablo Eskobar, duke thithur pluhur të bardhë në varrin e tij në Itagui të Kolumbisë.

Në video, e cila u publikua nga vetë ai, shfaqet turisti që ulet në gjunjë, merr një kartmonedhë dhe thith pluhurin e bardhë mbi pllakën e mermertë.

Videoja e postuar në llogarinë e tij, ishte hequr menjëherë të nesërmen.