Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ditëlindja e Danilos, surpriza e Marcelo-s me vezë dhe miell në kokë (Video)

19959382_10151319978624953_4137025014806502932_n

Futbollisti i Real Madrid, Danilo, dje festoj ditëlindjen e tij të 26-të dhe për shkak të parapërgatitjes për sezonin e ri në Amerikë nuk pati mundësi të ishte pranë familjarëve, por për t’ia bërë sa më të veçantë mendoi shoku i skuadrës dhe njëkohësisht patrioti te “Los Blanco-s”, Marcelo.

Ylli brazilian, Marcelo, priti mundësinë kur Danilo po jepte një intervistë për mediat për surprizën jo dhe aq të këndshme që kishte përgatitur.

Marcelo i cili kishte marrë masat para se të fillonte stërvitja, fillimisht gjuati me vezë bashkëkombasin e tij dhe më pas e leu me miellë. Natyrisht që Danilo e mori me mjaft sportivitet dhe siç duket nga video u kënaq shumë nga surpriza e Marcelo-s.

(e.k/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.