Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Eni Koçi habit fansat me foton e fundit, në palestër pa të brendshme

Këngëtarja Eni Koçi ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet në ambjentet e palestrës ku stërvitet.

Ajo qe bie ne sy jane streçet e këngëtares qe jane te çara anash, deri lart dhe ku mungojnë të brendshmet.

Nuk e dimë nëse Eni ka shkuar thjesht për të bërë foto me këto streçe, apo vërtetë ajo stërvitet në këtë mënyrë.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 6 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.