Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


FOTO/ Tragjike në Itali, makina përplaset me pemën, humb jetën shqiptari (Emri)

makina4

ITALI- Një 32-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, pas një aksidenti. ‘Ansa’ shkruan se ngjarja e rëndë që i mori jetën shqiptarit ndodhi në Pisa reth orës 3:15 të mëngjesit.

Mësohet se Sokol Balliu, teksa drejtonte mjetin me një pemë, duke i shkaktuar atij vdekjen.

Nga të dhënat paraprake, hetuesit mendojnë se Ballën mund ta ketë zënë gjumi dhe për pasojë ka humbur drejtimin e mjetit.

Sakaq, policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe rrethanave të aksidentit.
Incidenti stradali: auto contro albero, muore albanese

makina4

makina11
(ed.me/BalkanWeb)