Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ilda Bejleri feston ditëlindjen, moderatorja merr një urim të vaçantë

Ajo është një nga prezantueset më të bukura të sportit në Shqipëri.

Ilda Bejleri sot ka një ditë të veçantë, pasi feston ditëlindjen.

E një urim, bukuroshja shqiptare e ka marrë edhe nga shoku i saj Olti Curri i cili në Instastory hodhi një foto bashkë me Ildën dhe e uroi duke e qujatur yll.

Ilda mbushi 31 vite jetë.