Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ka qenë faji i dallgëve që kanë bërë që Kate Upton të humbë ekuilibrin dhe të rrëzohet gjatë një set-i fotografik. Modelja e cila po realizonte disa foto për Sports Illustrated, ku shfaqej topless dhe me vështrim djallëzor, teksa ka ardhur një dallgë, ka rrëshqitur nga shkëmbi duke përfunduar...

Armina Mevlani është një nga vajzat më të komentuara të showbzz-it. E dashura e djalit të ish kryeministrit Sali Berisha në rrjetet sociale është shumë aktive ku çdo ditë publikon foto nga përditshmëria e saj. Në ditën e të dashuruarve Armina ka postuar dhuratën që ka marrë nga i...

Kate Upton, është shfaqur seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit. Modelja amerikane është shfaqur e mrekullueshme, buzë detit, në setin fotografik për revistën e njohur. Mes shumë modeleve për Sports Illustrated Swimsuit 2018 ka pozuar edhe bukuroshja Kate. (da.xha/BalkanWeb)

Kelly Brook nuk i ka lënë vend imagjinatës teksa ka pozuar me të brendshme për Ditën e Shën Valentinit. Brook është shfaqur me një komplet të kuq, prej tyli duke cmendur fansat me foton hot. Modelja dhe aktorja nuk harron asnjëherë të bëjë foto provokuese dhe e tillë ishte...

Sot është dita e të dashuruarve dhe dëshira për të befasuar partnerin me veshjen është e madhe. Përpara se të zgjidhni një veshje për këtë ditë është e rëndësishme të dini se si do ta organizoni festën. Nëse do të shkoni në restorant, një veshje elegante do ju bënte...

Në Geneva Motor Show 2018 Mercedes do të prezantoj Mercedes-AMG G63 2019. Ky model vjen me motor 4.0-liter biturbo V8 i cili prodhon 577kf dhe 850Nm torkë. Kjo fuqi shpërndahet tek të gjitha rrotat përmes sistemit 4Matic i cili përdorë transmisionin automatik me 9 shpejtësi dhe friksion të dyfishtë....

Pas shumë problemeve dhe varësisë me drogën, aktorja Lindsey Lohan eshte rikthyer në rolet e saj. Ajo pritet që përsëri të luajë rolin e një surfisteje, raportojnë sot mediat e ndryshme amerikane dhe angleze. Aktorja 31 vjeçare – e cila është e njohur për rolin e saj në “Mean...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.