Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Chrissy Teigen dhe John Legend janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e ka publikuar vetë bukuroshja në rrjetet sociale me një klip. ”Luna, çfarë ka këtu brenda?’ pyet modelja vajzën e saj të parë që është ulur pranë saj. ‘B-B’ (baby) është përgjigja e vogëlushes...

Selena Gomez është shfaqur e veshur me atletet e reja të markës Phenom, e cila ka prodhuar atletet e reja të femrave. Në një postim në Instagram këngëtarja shkruan: “Unë jam aq e ngazëllyer për të ndarë me ju fushatën time të parë @ PUMA Phenom. #DoYou ” “Kjo...

Rihanna është një nga këngëtaret më të famshme në botë e cila ka adhurues të shumtë kudo. Së fundmi ylli I pop-it është bërë pjesë e kopertinës së revistës prestigjoze Dazze, duke u shfaqur me stil dhe shumë e veçantë. Ka qenë vetë Rihanna që i ka postuar në...

Lady Gaga shquhet për look-un e saj ekstravagant si dhe për ndryshimet e herëpashershme që bën. Në fotot e fundit të postuara në profilin e saj Instagram Miss Germanotta shfaqet me një komplet blu të shndritshëm dhe me një make-up të verdhë mbi sy. Nuk është hera e parë...

SHBA-Një karrocë e zbukuruar si për festë që tërhiqet nga dy kuaj ka ndaluar përpara Shtëpisë së Bardhë për të bërë një dorëzim të veçantë, pemën e Krishtlindjes presidenciale. Ashtu siç e do tradita pemën 6 metra të lartë e ka pritur zonja e parë personalisht. Këtë vit i...

Robbie Williams, i cili ndërpreu turneun e tij në shtator pas një sëmundjeje misterioze, ka zbavitur fansat me foto provokuese. Këngëtari 43 vjecar u shfaq nudo në Instagram, duke lënë fansat me gojë hapur. Me librin e tij të ri ai ka mbuluar pjesët intime duke ngacmuar fansat e...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.