Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Milan i “çmendur” pas Belottit, ofron 50 milionë euro plus 3 lojtarë

Screenshot_1

Milani nuk ka ndërmend të ndalet në merkato. Drejtuesit e kuqezinjve janë vënë pas sulmuesit italian, Andrea Belotti, i cili ka klauzolë prej 100 milionë eurosh. Sipas “Tuttomercatoweb”, Milan nga 40 milionë euro ka rritur ofertën në 50 milionë euro dhe përveç M’Baye Niang, ata kanë ofruar edhe shërbimet e Manuel Locatelli. Në rast se refuzohet kjo ofertë, atëherë Milani si pjesë të marrëveshjes mund të përfshijë edhe lojtarin e tretë, qendërmbrojtësin Gabriel Paletta.
(i.ç/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.