Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Serena William shtatzënë, tenistja e njohur jep lajmin e bukur në Snapchat

Serena Williams ka bërë të ditur se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Tenistja e famshme ka postuar një foto në Snapchat, me një kostum të verdhë noti, ku ka shkruar “20 javë” duke lënë të kuptohej se ishte 20 javëshe shtatzënë.

Njoftimi për shtatzëninë vjen vetëm pak ditë pasi i fejuari i saj, bashkëthemeluesi i rrjetit Reddit, Alexis Ohanian kishte postuar një foto të ëmbël bashkë me Serenën.

Alexis dhe Serena kanë bërë publike lidhjen e tyre në dhjetor, në një forum në Reddit, ndërsa tani vjen lajmi i shumëpritur.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.