Black Friday eshte padyshim një nga ditet më emocionuese por marramendëse të uljeve. Për fat të mirë, Black Friday vjen me heret ne kliniken mjekesore Dermolife për t’ju ndihmuar të jeni nje hap përpara blerjeve tuaja për pushime ose, akoma më mirë, që të mund të kryeni disa trajtime shperblyese për veten tuaj!

Nga data 21 Nentor deri në datën 30 Nentor do te gjeni oferta te parezistueshme rreth Trajtimeve Rigjeneruese, Anti-Rrudhe dhe Biorivitalizuese, Epilim me Lazerin e Teknologjisë së Fundit, Eleminimin e Celulitit dhe me teper… Me kaq shumë zgjedhje, mund të jetë dërrmuese të analizosh të gjitha opsionet – prandaj ekipi mjekesor i klinikes Dermolife do t’i bëjë gjërat pak më të lehta duke ju ofruar konsulta FALAS për te personalizuar trajtimet tuaja te preferuara sipas tipologjise se lekures tuaj.

2
2

Përveç listes se trajtimeve dhe produkteve thelbësore për veten tuaj, ju gjithashtu mund të zgjidhni dhurata për miqtë tuaj më të mirë. Nga trajtimet ekskluzive të klinikes Dermolife deri tek produktet rutine te kujdesit të lëkurës, do të mund të shënoni dhurata për që çdo mik në listën tuaj do t’i vlerësojë vërtet.

1
1

Per t’u informuar me teper rreth ofertave, klikoni ketu:

Web: dermolife.al https://dermolife.al/offers
Instagram: dermolife_estetike https://www.instagram.com/dermolife_estetike/?hl=en

Ose telefononi ne:
+355 69 608 1301

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb