Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Radhimë, ku një automjet tip ‘Volswagen’ ka goditur katër makina të tjera.

Shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë shpejtësia e lartë.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se si pasojë e aksidentit raportohet se janë lënduar dy persona.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb