ELBASAN

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan.

Një makinë ka përplasur kalimtarin e për pasojë, ky i fundit ka ndërruar jetë. Aksidenti ndodhi në qytetin e Elbasanit, ndërsa ka ndërruar jetë një person rreth 60-vjeç.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aksidenti ndodhi në lagjen “28 Nëntori” të qytetit. Automjeti tip Volsvagen drejtohej nga shtetasi L.K 47 vjeç.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb