Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një autoveturë tip “Seat” është përplasur me një kamion, ku për pasojë raportohet se ka humbur jetën në vend një person.

Ndërkohë, nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shkaqet e ngjarjes së rëndë, por policia pritet të zbardhë detajet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: