LIBRAZHD

Në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan një automjet si pasojë e qarkullimit me shpejtësi tej normave të lejuara ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në “Përroin e Babjes”.

Si pasojë e aksidentit fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Automjeti sipas dëshmitarë  ka pësuar dëmtime të shumta pasi është rrokullisur të paktën 10 metra poshtë rrugës.

Nxjerrja e automjetit nga shtrati i përroit është bërë me vështirësi, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. Drejtuesi i automjetit sipas burimeve nga vendngjarja është hedhur gjatë kohës që ka dalë jashtë korsisë së rrugës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: