LEZHË

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë.

 

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb”, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të një lokali.

 

Si pasojë janë kanë marrë lëndime të lehta 2 shtetase, që ndodheshin pasagjere në makinë. Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e nevojshme.

 

Njoftimi i Policisë:

 

Lezhë

Në aksin rrugor Shengjin-Lezhë ,në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete.

Kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetase ,të cilat ndodheshin pasagjere në këto mjete.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje , po kryhen veprimet.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb