Një aksident ka ndodhur pasditen e  sotme në Lushnje.

Nga pamjet e mbërritura në redaksinë e “BalkanWeb” shikohet një maune e cila ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal. Ende nuk dihet nëse ka të plagosur ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet  e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: