Dy automjete që po udhëtonin maturantët janë përplasur kokë më kokë. Ngjarja ka ndodhur në Vlorë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë plagosur 2 të rinj.

Mendohet shpejtësia që ka shkaktuar aksidentin, të aksidentuar kanë mbetur vetëm dy maturantë, një vajzë dhe një djalë, në vendin e ngjarjes ka mbërritur dhe policia dhe grupi hetimor për të zbardhur ngjarjen e plotë se si ka ndodhur aksidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: