Një aksident ka ndodhur në këto momente në zonën e Lungo Mare në Vlorë.

Një shtetas italian që po lëvizte me një motor është aksidentuar. Sakaq ai është dërguar në spitalin e Vlorës për të marrë ndihmën e mjekëve, pasi ka marrë dëmtime në trup.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: