Nicolas Cage, 56 vjeç, është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las Vegas, ku ish-gruaja dhe djali i tij u bashkuan në festime.

Aktori fitues i Oskarit u martua me Riko në një martesë ‘intime’ në Wynn Casino and Hotel në Sin City më 16 Shkurt, me datën e zgjedhur për të nderuar ditëlindjen e babait të ndjerë të dhëndrit.

Cage, martesa e katërt e të cilit me Erika Koike përfundoi pas vetëm katër ditësh në 2019, konfirmoi martesën të Premten dhe tha se çifti po shijonin lumturinë si të sapo martuar.

“Po, është e vërtetë dhe ne jemi shumë të lumtur,” i tha ai DailyMail në një deklaratë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: