ANGLI

Caroline Flack, një prezantuese e famshme radioje dhe televizioni në Angli është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në Londrën lindore.
40- vjeçarja ishte tërhequr nga prezantimi pasi akuzohej se kishte goditur të dashurin i cili është tenisit Lewis Burton.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së saj por më 5 mars ajo kishte seancën e radhës gjyqësore. Të shumtë kanë qenë personazhet që kanë shprehur ngushëllimet dhe keqardhjen për lajmin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb