Alessandra Ambrosio është fotografuar e zhveshur, me rastin e Ditës së Tokës që ishte dje, më 23 Prill.

Modelja e njohur ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi bardh e zi, në të cilën pozon pa rroba.

Në të, ajo shihet duke qëndruar përballë shkëmbinjve, ndërsa me duar i mbuluar pjesët intime.

Në mbishkrimin e postimit të saj, Alessandra Ambrosio shkroi: “Mirënjohëse për çdo pemë, çdo oqean, çdo gjallesë. Çdo ditë është Dita e Tokës, kur ne e duam dhe mbrojmë shtëpinë tonë! 🌍💚 Gëzuar Ditën e Tokës”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb