TURQI

Një muaj pas lindjes së djalit të tyre të parë Almeda dhe Tolga janë nisur me pushime. Në prag të festës së Bajramit, aktori i njohur turk dhe bukuroshja shqiptare janë për të shijuar pushimet e para me vogëlushin, Efehan.

 

Pak ditë më parë, Alme

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

da dhe Tolga ua prezantuan të gjithë miqve virtualë vogëlushin e tyre Efehan. Çifti që prej ardhjes në jetë të djalit të tyre ndihen në qiellin e shtatë.

Këtë gjë na e kanë treguar vetë ata nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale. Ndërsa ditën e sotme në profilin e saj në Instagram, Almeda ka ndarë me të gjithë disa imazhe nga pushimet e saponisura duke u uruar të gjithë miqve edhe festën e Bajramit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb