Angela Martini është një modele me origjinë shqiptare shumë e famshme në botë. Nga Amerika ku ajo jeton prej kohësh, bukuroshja publikon shpesh herë foto për fansat e saj.
Së fundmi në profilin e saj në Instagram Angela ka postuar një foto ku shfaqet e zhveshur buzë detit.

Në foton nudo e realizuar nga Fadil Berisha modelja shqiptare mbulohet vetëm nga një tyl i bardhë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: