Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare.

Këtë herë Anxhela Martini ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet shume provokuese dhe seksi.

Me një komplet te zi me lule, Angela ka nxjerrë në pah gjoksin dhe këmbët e saj të gjata.

Nuk është hera e parë që bukuroshja poston foto të tilla në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë komentet e fansave të saj.
(da.xha/BalkanWeb)
1-627

2-230

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: