Emri i saj komentohet mjaft në mediat rozë, sidomos pas marteses me miliarderin rumun.

Angela Martini pas martesë së papritur me biznesmenin rumun Dragos Savulescu, duket mjaft e lumtur.

Në rrjetet sociale ajo publikon shpesh herë foto ku shfaqet me bashkeshortin ndërsa këtë herë ajo ka cmendur fansat e shumtë me videot e publikuara
ku shfaqet seksi dhe shumë e nxehtë me bashkëshortin, nën tingujt e këngës “You and I” nga G-Eazy dhe Halsey.

Seks, dashuri dhe para janë ato që dominojnë në video.
(da.xha/BalkanWeb)

#1 because not many couples can do this? @dragossavulescu

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: