VLORA

Një 56-vjeçar është arrestuar në Vlorë për ngacmim seksual ndaj një të miture. Sipas informatës zyrtare, një 14-vjeçare ka bërë një kallëzim për 56-vjeçarin T.Z, duke pretenduar se e ka ngacmuar seksualisht.

Materialet tashmë janë në Prokurori për veprime të mëtejsh,e

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit T. Z., 56 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka bërë kallëzim një shtetase e mitur 14 vjeçe se ky shtetas e ka ngacmuar seksualisht. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: