Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë, por shtatzënia nuk e ndalon aspak të merret me impenjimet e saj të punës.
Ashley Graham në pasarelë dhe në tapetin e kuq tregon me krenari format e saj shpërthyese shtatzënë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në tapetin e kuq të Harper’s Bazaar ICONS Party modelja me forma të bëshme, shfaqet me një look të guximshëm trasparent për sfilatën.

Gjithmonë seksi, provokuese dhe e sigurt në vetvete, tani më shumë se asnjëherë, ajo nxjerr me krenari barkun e saj shtatzënë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb