Aurela Hoxha gjithmonë shfaqet e bukur dhe tejet në formë’

Por, në një foto të publikuar së fundmi ajo duket për mrekulli.

E fotografuar me një mikeshë, Aurela duket joshëse e veshur në rroba verore në rrugët e Milanos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: