Dembele po kthehet në një çështje të madhe në shtëpinë e Barcelonës. Xavi nuk përdor lojëra fjalësh kur pyetet mbi situatën e sulmuesit francez: “Nuk mund të presim më shumë, o rinovon ose do të gjejmë një zgjidhje për ta shitur menjëherë. Nuk shoh alternativa të tjera.

Sport
Sport

Më thotë që dëshiron të qëndrojë por nuk firmos, këtë nuk e kuptoj këtë”, u shpreh trajneri i Barcelonës. Dembele është futur në vitin që i skadon kontrata, në fund të sezonit mund të largohet falas.
(BalkaNWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb