Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu ka drejtuar një mesazh të rinjve për të ardhmen. Basha shkruan në “Facebook” se bashkë me të rinjtë demokratë të FRPD do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë!

“Bashkë me të rinjtë demokratë Forumi Rinor i Partisë Demokratike do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë!”, shkruan kreu i PD.

Basha Fb
Basha Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb