Përmes një videoje të publikuar në profilin e tij në Facebook, kryedemokrati Lulzim Basha thotë se kryeministri Rama nuk ka asnjë plan për përballimin e pandemisë.

Basha thotë se vetëm dje, Rama u shpreh se shkollat s’janë rrezik, ndërsa sot vendosi t’i mbyllë.

Rama dje: nuk ka arsye të mbyllim shkollat.
Rama sot: mbyllim shkollat.
Rama nuk ka asnjë plan!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb