Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim të rinjtë e qytetit të Krujës.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Basha ka ndarë foto, ku shkruan se rinia është e ardhmja e vendit dhe se duhet punuar pa humbur më kohë për ta dhe mirëqenien e tyre.

“Tani pasdite u takova me të rinj dhe të reja krutanë. Rinia është e ardhmja jonë, dhe ne duhet të punojmë pa humbur më kohë për ta dhe për mirëqenien e tyre”, shkruan Basha.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: