Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur për një kafe spontane në Bajram Curri ku u prit nga qindra mbështetës entuziastë, mes tyre deputeti Isuf Çela dhe ish-kryetari i bashkisë Besnik Dushaj.

Me shumë emocion për rikthimin në vendlindje dhe “Foltoren” sot në mbrëmje, Sali Berisha tha se udhëtimi për në Tropojë është gjysmë qiellor, gjysmë tokësor.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb