TIRANË

Zëvendëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama ka reaguar për betimin e Arta Vorpsit tek noterja. Me një shënim në “Facebook” , Luan Rama thekson se Kuvendi i marrëzive të kushtetutës u mësoi sot shqiptarëve se  ka edhe diçka tjetër, që ai e quan si “marrëzi të noterizuar”. Ai shkon më tej, ndërsa shton se tani radhën e kanë ndërkombëtarët që të kuptojnë se deri ku arrin niveli i marrëzisë në Shqipëri.

Postimi në Facebook:

Marrëzi e noterizuar! Kuvendi i marrëzive kushtetuese, na dha mundësinë të mësojmë se paska edhe marrëzi të noterizuar! Tani e kanë rradhën ndërkombëtarët që të kuptojmë se deri ku mbërrin marrëzia!Vetëm duhet të dimë që psikoanaliza është një terapi kundër injorancës. Ajo nuk ka asnjë efekt mbi marrëzinë.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: