Shkrimtari Albatros Rexhaj i ftuar në “FitStation” nga Çenkuela Hasa në News24 ka komentuar me nota jo pozitive një nga formatet më të komentuara të momentit ”Big Brother VIP Albania”.

“Tani nuk po më pëlqen më Big Brother pasi duket një shfaqje e sforcuar me nota propagandistike.Duhet patjetër të jepen mesazhe, kështu bënte dhe partia. Mesazhet jepen nëse ndjehen. Aty njerëzit duhet lejohen edhe të rrihen, nxirri jashtë pastaj, ky është realiteti. Edhe publiku po lodhet por i mban Luizi”, tha shkrimtari.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb