Big Mama po i kalon ditët e verës si mos më mirë.

View this post on Instagram

Mama’sTrip 🏖🍹

A post shared by BigMama (@bigitos) on


Për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, këngëtarja ka shpërndarë një foto ku shfaqet në superformë. Me një kapele në kokë, syze, kostum të kuq plazhi dhe një pelerinë të bardhë, teksa qendron e ulur në një lisharëse, Big shijon një kokteil buzë pishine.

Ajo ka bërë me dije se po kalon momente të këndshme teksa po shijon rrezet e diellit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb