MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 10 viktima dhe 403 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në Shkup, Kumanovë, Veles Kavadarv dhe Koçan.

Nga ana tjetër ka pasur 339 të shëruar së fundmi që e kanë mposhtur përfundimisht COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb