Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

100 ml vaj ulliri
150 gr sheqer
100 gr mjaltë
1 lugë pluhur pjekës
1/2 lugë kanellë
Lëkurën e një portokalli
400 gr miell
150 gr bajame
150 gr sheqer
1 lugë gjelle gjalpë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: